Heel

Leestijd: 2 minuten

Over Heel

Heel is een kerkdorp in Midden-Limburg dat samen met zijn kleine broertje Panheel bijna helemaal ingesloten is door water. Aan de ene kant van het dorp vind je de Boschmolenplas en de Lange Vlieter, aan de andere kant de Maas en de Maasplassen. 

Je bent in Heel en Panheel dus omgeven door water en natuur, waar je je op allerlei manieren kunt ontspannen en vermaken. En als je de Maas oversteekt ben je zo in Roermond. Hier kun je gebruik maken van de levendigheid en voorzieningen die een stad met zich meebrengt.

Bovendien liggen Heel en Panheel zo ongeveer naast de A2 en de N273. De  hele provincie (en de rest van het land) zijn dus goed en gemakkelijk bereikbaar.

Wat is er te doen in Heel? 

Heel heeft een ruim aantal winkelvoorzieningen waaronder een supermarkt, een slager, een drogisterij en een bloemenzaak. Ook zijn er verschillende restaurants. Daarnaast is er een Bredeschool en heeft Heel een kinderboerderij met een kleine speeltuin en een wandelpark. Heel ligt in een mooie, groene omgeving, waar  je volop kunt wandelen of fietsen.  

De Boschmolenplas is een gezellig recreatiepark met vakantiebungalows te midden van het water. In Panheel vind je evenementenlocatie Funbeach met twee beachclubs en een klein strandje. Je krijgt hier het ultieme zomergevoel met veel toffe (water)activiteiten voor jong en oud.

Over huren bij Wonen Zuid 

Wonen Zuid is een woningcorporatie met ruim 14.000 woningen in Zuid- en Midden-Limburg. Zoek je een sociale, betaalbare huurwoning? Dan ben je bij ons aan het juiste adres. We helpen je graag om jouw woonwensen te realiseren. Heb je interesse in een woning? Schrijf je dan gratis en eenvoudig in via Thuis in Limburg en reageer op ons woningaanbod.

Ook wonen in deze wijk?

Bekijk alle woningen

Nieuws uit de wijk

10 oktober 2025

Aan de slag in de Nuinhofwijk

10 oktober 2025

Een bijzonder dubbel jubileum: 60 jaar liefde én woonplezier bij Wonen Zuid

Bestuur van de huurdersvereniging HWZ
6 oktober 2025

25 jaar huurdersvereniging: jouw stem telt al een kwart eeuw mee

24 september 2025

Samen boodschappen doen in Valkenburg

10 juli 2025

Houd je woning koel

Kinderen verven en knutselen
13 juni 2025

Wat vinden kinderen en jongeren belangrijk?

10 juni 2025

Feest in Chevremont, Kerkrade bij oplevering nieuwbouw

3 juni 2025

Emy Heijnen, onze 'Baas van Morgen' 2025

ondergrondse afvalcontainers complex 307
23 mei 2025

Nieuwe ondergrondse afvalcontainers voor Complex 307 in Roermond

13 mei 2025

Smakelijke groene invulling voor binnentuin Tegelarijehof

Terug naar overzicht